Kancelaria Egzekutor Inkaso zajmuje się doradztwem gospodarczym i obsługą prawną małych i średnich podmiotów gospodarczych, działających na terenie Polski.

Naszymi klientami są również osoby fizyczne, które często szukają szukają wsparcia w trudnych sytuacjach.

Zajmujemy się innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu optymalizacji podatkowych, odszkodowań dla kierowców jak również zabezpieczeniem majątku i ochroną członków zarządu.

Egzekutor Inkaso realizuje wszelkie, nawet najtrudniejsze zlecenia wynikające ze wszystkich możliwych sytuacji w postępowaniach gospodarczych. Oferujemy Państwu profesjonalne prowadzenie postępowania na każdym jego etapie.

Priorytetem dla naszej firmy pozostaje efektywne zabezpieczenie interesów zleceniodawców z poszanowaniem zasad etyki i przepisów prawa.

Zespół wykwalifikowanych ekspertów, legitymujących się wiedzą specjalistyczną i wieloletnim doświadczeniem, stanowi gwarancję sprawnych, profesjonalnych i efektywnych działań.

Naszymi partnerami są osoby fizyczne, małe i średnie podmioty gospodarcze. Współpracujemy z sieciami handlowymi w zakresie windykacji, umów handlowych oraz doradztwa prawnego. Wśród naszych partnerów znaleźć można firmy dystrybucyjne i transportowe oraz firmy finansowe, udzielające trudnych kredytów.

Naszą przewagą konkurencyjną jest szeroki zakres działań terenowych, prowadzonych na terenie całego kraju, uwzględniający również działania obserwacyjne.